Gyermek szabadidős táskák és hátizsákok lányoknak

Kirándulásra vagy városnézésre készülnek gyermekével, de nincs mibe pakolni a szükséges dolgokat? Akkor a legjobb helyen keresgél. Gyermek hátizsákjaink, a legkisebbeknek való táskáink kifejezetten a szabadidős, outdoor tevékenységekhez kerültek kifejlesztésre. Amennyiben a túrázás és a hegymászás iránt vonzódnak, javasoljuk a cseh Boll márkát. A Bagmaster, Hama és Belmil márkák terén is széles választékkal rendelkezünk. A kislányok bizonyára rajongani fognak például a Jégvarázsos motívumok iránt, a fiúk pedig értékelni fogják a traktoros vagy Star Wars-os hátizsákokat.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
lányoknak
oocazoo Pink Illusion sporttáska
oocazoo Breaking Waves sporttáska
coocazoo Bloomy Daisy gyerek sporttáska
coocazoo Bubble Brush gyerek sporttáska
Iskolatáska OXY Runner Wine
14 983 Ft
Raktáron
OXY Runner Yellow hátizsák
14 983 Ft
Raktáron
lányoknak
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek