Társasjátékok gyereknek

A közös játék olyan időtálló szórakozás, amely összehozza a családot és a barátokat. Minden egyes társasjáték egészséges szintű versenyszellemet ébreszt a játékosokban, valamint elszakítja a gyermekeket a mobiltól, a tablettől és a közösségi hálózatoktól. Egyszemélyes játékokat, a finommotoros készségek, a logika, az észlelés fejlesztésére alkalmas, valamint az unalom elűzésére szolgáló játékokat egyaránt talál a kínálatban. Gyermekeknek szóló oktatójátékaink szórakoztató módon bővítik a gyerekek tudását. Kérjük, lépjen be velünk a gyermekek fantáziájának világába és szórakozzunk és tanuljunk együtt!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 7Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!