Társasjátékok gyereknek

A közös játék olyan időtálló szórakozás, amely összehozza a családot és a barátokat. Minden egyes társasjáték egészséges szintű versenyszellemet ébreszt a játékosokban, valamint elszakítja a gyermekeket a mobiltól, a tablettől és a közösségi hálózatoktól. Egyszemélyes játékokat, a finommotoros készségek, a logika, az észlelés fejlesztésére alkalmas, valamint az unalom elűzésére szolgáló játékokat egyaránt talál a kínálatban. Gyermekeknek szóló oktatójátékaink szórakoztató módon bővítik a gyerekek tudását. Kérjük, lépjen be velünk a gyermekek fantáziájának világába és szórakozzunk és tanuljunk együtt!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 5Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.