Gyermek lepedők

Annak érdekében, hogy az alvás során maximális legyen a kényelem, kellemes és kiváló minőségű, különböző színű vagy licenc motívumokkal ellátott, lányoknak és fiúknak egyaránt alkalmas Jerry Fabrics lepedőket kínálnuk Önnek. Minőségi Dadka és Matějovský márkájú termékeket értékesítünk. Rendszerint 90x200 cm-es méretről van szó, azonban kiságyba alkalmas 60x120, 70x140 cm-es lepedőket, valamint nagy, 100x200 cm-es, sőt, 100x220 cm-es lepedőket is kínálunk. Így az ágyneműhuzathoz illő ideális színváltozatot választhat.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek