Iskolaszer szettek

Szeretné a szükséges tanszerek beszerzését a lehető legrövidebb idő alatt elintézni? Rögtön itt az iskolakezdés, és Önnek még számtalan dolgot be kell szereznie? Praktikus iskolai készleteink időt és pénzt takarítanak meg Önnek.
Előre összeállított szettjeinkben megtalálja azokat az iskolaszereket, amelyekre minden diáknak szüksége van az iskolakezdéshez.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?