Gyermek pénztárcák

A gyerekeknek már fiatal koruktól fogva meg kellene tanulniuk bánni a pénzzel. Kisgyerekeknek, valamint tiniknek szánt olyan pénztárcákat talál kínálatunkban, amelyek segítségükre lesznek ebben. A legtöbb pszichológus egyetért abban, hogy a gyermeknek akkor kell először pénzt kapnia, amikor megtanulja az alapvető számokat, ami általában hat-hét éves kora körül jön el. Ennek köszönhetően jobban értékeli a pénzt, és jobban megérti annak értékét.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 10Következő
Ahhoz, hogy gyermeke megtakarítása biztonságban legyen, szerezzen be neki egy elegáns és zárható gyerek perselyt vagy pénztárcát. Az ebéd megvásárlásához szükséges pénz vagy kártya mindig a gyermek keze ügyében lehet, erre a célra nyakba akasztó pénztárcát szerezhet be gyermekének. Tépőzáras és cipzáras változatok közül választhat, amelyek vonzó motívumokkal díszítettek (army stílus, dinoszauruszok, egyszarvú, esetleg olyan licenc motívumok, mint a Jégvarázs vagy a Star Wars). Elegendő kiválasztani a megfelelő modellt a kínálatunkból.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!