Szállítás és fizetés

Bruttó 60 000 Ft vag magasabb összegű megrendelés esetén a szállítási költség a Csomagküldő szolgálatnál INGYENES (Utánvétteli díj számítva lesz).

Szállítási költségek

FutárszolgálatSzállítási időSzállítási díj    Utánvételi díj    Banki átutalás és online
Bankkártyás fizetési díj
GLS futárszolgálat3 nap 2 500 Ft700 Ft0 Ft
PACKETA (Csomagküldő)1-2 nap1 350 Ft500 Ft 0 Ft
PACKETA HOME DELIVERY2-3 nap1950 Ft700 Ft0 Ft

A feltüntetett árak az ÁFÁ-t tartalmazzák.

Az utánvétes, azaz az átvételkor történő fizetés 8.000 Ft rendelési összegig választható. Független referenciák a webáruházunkról az Árukereső oldalon találhatók.

Fizetési módok

A fizetés készpénzben, bankkártyával vagy átutalással lehetséges.

Szállítási módok

GLS futárszolgálat

A kiszállítás pontos idejéről a fuvarozó cég tájékoztatja. Az e-mailben elküldött csomagszám segítségével nyomon tudja követni rendelését.
Amennyiben a kiszállítás időpontja nem felel meg Önnek, azt a futárszolgálattal egyeztetve módosíthatja.

Csomagküldő.hu

A webáruházunkból megrendelt termékeket átveheti az alábbi listában feltüntetett átvevőhelyek valamelyikén. A csomag általában két munkanapon belül érkezik a kiválasztott címre, erről a Csomagküldő SMS-ben és e-mailben értesíti Önt. Ezt követően a küldemény további 7 napig átvehető, amelyet szükség esetén az átvevőhely az Ön kérésére meghosszabbíthat. A csomag az SMS üzenetben kapott jelszó alapján kerül kiadásra.
Amennyiben a küldemény három oldalhosszának összege nagyobb 125 cm-nél, bármelyik oldala hosszabb 70 cm-nél vagy a súlya meghaladja az 5 kg-ot, a Csomagküldő szolgáltatása nem vehető igénybe. Ebben az esetben a csomagot automatikusan a GLS futárszolgálat szállítja ki.

Átvevőhelyek

Átvevőhely címeÁtvevőhely neve
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!