Szállítás és fizetés

Bruttó 50 000 Ft vag magasabb összegű megrendelés esetén a szállítási költség a Csomagküldő szolgálatnál INGYENES (Utánvétteli díj számítva lesz).

Szállítási költségek

FutárszolgálatSzállítási időSzállítási díj    Utánvétel     Banki átutalás és online
Bankkártyás fizetés
GLS futárszolgálat2 nap 1 390 Ft 450 Ft0 Ft
Csomagküldő szolgálat2-3 nap700 Ft 150 Ft 0 Ft

A feltüntetett árak az ÁFÁ-t tartalmazzák.

Fizetési módok

A fizetés készpénzben, bankkártyával vagy átutalással lehetséges.

Szállítási módok

GLS futárszolgálat

A kiszállítás pontos idejéről a fuvarozó cég tájékoztatja. Az e-mailben elküldött csomagszám segítségével nyomon tudja követni rendelését.
Amennyiben a kiszállítás időpontja nem felel meg Önnek, azt a futárszolgálattal egyeztetve módosíthatja.

Csomagküldő.hu

A webáruházunkból megrendelt termékeket átveheti az alábbi listában feltüntetett átvevőhelyek valamelyikén. A csomag általában két munkanapon belül érkezik a kiválasztott címre, erről a Csomagküldő SMS-ben és e-mailben értesíti Önt. Ezt követően a küldemény további 7 napig átvehető, amelyet szükség esetén az átvevőhely az Ön kérésére meghosszabbíthat. A csomag az SMS üzenetben kapott jelszó alapján kerül kiadásra.
Amennyiben a küldemény három oldalhosszának összege nagyobb 125 cm-nél, bármelyik oldala hosszabb 70 cm-nél vagy a súlya meghaladja az 5 kg-ot, a Csomagküldő szolgáltatása nem vehető igénybe. Ebben az esetben a csomagot automatikusan a GLS futárszolgálat szállítja ki.

Átvevőhelyek

Átvevőhely címeÁtvevőhely neve
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek