Írószerek

Az írás egy olyan képesség, amit minden gyermeknek el kell sajátítania és amely a szülőknek nem egy ráncot varázsol a homlokukra. Ezért megpróbáljuk megkönnyíteni ezt a nehéz feladatot legalább az iskolai felszerelések széles választékával – minden az íráshoz, rajzoláshoz, radírozáshoz és vágáshoz, megtöltve ezzel a gyermekek tolltartóját. A kínálatban Pilot Frixion, Centropen, Stabilo, Koh i noor (Koh-i-noor), Maped, Herlitz, Kores és még további márkák termékei találhatóak.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 25Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!