Gyermek kulacsok és uzsonnás dobozok

Enni- és innivalóra minden iskolásnak szüksége van a nap folyamán. Webáruházunkban higiénikus és egészségre ártalmatlan kulacsok és uzsonnadobozok bőséges kínálatából válogathat akár elsős, akár középiskolás gyermeke számára. Egyes gyártók az iskolatáska mintájának megfelelő motívumú uzsonnadobozt és kulacsot is kínálnak. A legkisebbeket biztosan elbűvölik a Kisvakondos, Jégvarázsos, különböző állatos, autós vagy focis minták.
Az iskolai kulacsok és uzsidobozok mellett otthoni használatra szolgáló műanyag vagy porcelán étkészleteket – gyerek poharakat, tányérokat, tálcákat, evőeszközöket – is kínálunk másik kategóriánkban.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 11Következő

Figyeljen az alattomos mérgekre!

A rendszeres étkezés és a megfelelő folyadékbevitel nagyon fontos része gyermeke napjának. Tudta, hogy egyes műanyag kulacsok veszélyes, egészségre káros anyagokat is tartalmaznak? És hogy a PET palackok kifejezetten rosszak ilyen szempontból? Gyermeke egészsége fontos számunkra, ezért olyan biztonságos, egészséges alternatívákat kínálunk, mint a cseh Hygi Kulacs®, az új FreeWater és Fresh bottle márkák, a Hama vagy a magyar Ars Una termékei. A kulacsok 0,5, 0,7 vagy 1 literes méretben érhetők el. Ezek a polipropilénből készített modellek megfelelnek a szigorú higiéniai előírásoknak, így a gyermekek számára ideálisak.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek