Zsákok

Vásároljon iskolás gyermekeinek tornazsákot vagy sportzsákot. A tornazsák megkönnyíti az olyan dolgaik tárolását, amelyeket magukkal kell hordaniuk az iskolába, sőt, emellett a felelősségre és a rendre is tanítja a gyermekeket. Hát nem ideális kombináció?
Tornazsákjaink váltócipőre és sportszerekre is alkalmasak - például a tornaruha is tárolható bennük. A gyermekek mindent kényelmesen belepakolhatnak és a felső összehúzó zsinórral egyszerűen behúzhatják azt.
A padra akasztható tárolók az alsó tagozatosok számára lehetnek leginkább hasznosak - minden szükséges tárgyat egyszerűen belepakolhatnak és mindig minden kezük ügyében lesz.
Kínálatunkban gyermek pénztárcákat, valamint számos, szabadidőre használható, fiúknak és lányoknak alkalmas hátizsákot is talál.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 19Következő
Traktor cipőzsák(11)
Playworld edzőtáska(3)
Raktáron
Pillangós cipőzsák(12)
Elérhetőség: 2 nap
Unicorn iskolai zsebes tároló(4)
3 712 Ft
Traktor 22 tornazsák(2)
2 864 Ft
Raktáron
Unicorn magic cipőzsák(3)
Oxy Bunny cipőzsák(3)
Pillangó cipőzsák(5)
Elérhetőség: 2 nap
Komfort OXY Floral tornazsákÁrengedmény(3)
4 207 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Sugar and Spice sportzsák(2)
5 371 Ft
Elérhetőség: 2 nap
OXY Style Mini rainbow tornazsák(3)
3 041 Ft
Elérhetőség: 2 nap
OXY Style Mini Butterfly sportzsák(1)
Egyszarvú tornazsák(5)
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek