Táskák és pénztárcák

A táskák praktikus társak gyorsan növekvő gyermekei számára. A gyermek sporttáskák és hátizsákok alkalmasak a szabadidős tevékenységekhez, vagy az iskolai kirándulásokhoz is remekül használhatók. Probléma nélkül belefér minden, amire a gyerekeknek szükségük lehet. Azoknak a diákoknak, akik a hátizsákon kívül valami másra vágynak, diák táskákat kínálunk, melyekbe a laptop is elfér. Kínálunk lányos kézitáskákat is, melyekbe minden szükséges dolog elfér, amit a kis és nagylányok magukkal hordanak. Nálunk biztosan megtalálja, amit keres. Széles választékot kínálunk diák és sportos fitnesz modellekből, amelyeket kézben, háton vagy vállon lehet hordani, illetve különböző formájú kézitáskákat – mindez divatos kivitelben, amely a gyermekeknek biztosan elnyeri a tetszését.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
NICI Válltáska
3300 Ft
HOBBY Minnie válltáska
4865 Ft
Tornazsák be.daily Magic Triangle
3770 Ft
HOBBY Jégvarázs válltáska
5176 Ft
Hátizsák Danza Grey
7400 Ft
OXY Sport Camo boy tornazsák
2932 Ft
Paul Frank Teen kis válltáska
8973 Ft
Paul Frank Teen válltáska
12824 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek