Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Táskák és pénztárcák

A táskák praktikus társak gyorsan növekvő gyermekei számára. A gyermek sporttáskák és hátizsákok alkalmasak a szabadidős tevékenységekhez, vagy az iskolai kirándulásokhoz is remekül használhatók. Probléma nélkül belefér minden, amire a gyerekeknek szükségük lehet. Azoknak a diákoknak, akik a hátizsákon kívül valami másra vágynak, diák táskákat kínálunk, melyekbe a laptop is elfér. Kínálunk lányos kézitáskákat is, melyekbe minden szükséges dolog elfér, amit a kis és nagylányok magukkal hordanak. Nálunk biztosan megtalálja, amit keres. Széles választékot kínálunk diák és sportos fitnesz modellekből, amelyeket kézben, háton vagy vállon lehet hordani, illetve különböző formájú kézitáskákat – mindez divatos kivitelben, amely a gyermekeknek biztosan elnyeri a tetszését.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX