Füzettartók, füzetboxok, mappák, szám- és betűtartók

Már egyetlen gyűrött füzet, szaggatott papírlap vagy elveszett kártyák. Az egész iskolai felszerelés legyen csinosan a gyermekének az egy helyen. Az ajánlatban erős A4 vagy A5 füzettartók vannak. Egyszerű füzetboxok vagy kemény tartós füzetboxok gumipánttal zárható, füzetek és iratok tárolására, 4 cm vastag. A választékban vannak füzettartók polypropylen anyagból is, csak 150 gram. Nagy választék szép, tetszetős grafikus motívumok, vagy gyerek mese hősök és film motívumok is.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 15Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.