Hátizsákok felső tagozatosoknak

A felső tagozatosok számára javasolt hátizsákjaink rendszerint két- vagy háromrekeszesek, ezekben kényelmesen elfér a gyermek összes tanszere, ám ha szükséges, akkor a táska jó szolgálatot tesz a szakkörök vagy más szabadidős tevékenységek, esetleg kirándulások során is.
A modern iskolai hátizsákok merev, anatómiailag formált hátrésszel rendelkeznek, így kímélik gyermeke gerincét, és elősegítik a helyes testtartást. A táskák vállpántjai állítható hosszúságúak, aljuk vízálló, nagy teherbírásúak.

A legjobb hátizsák kiválasztása nem kis feladat. A könnyebb keresés érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen válogathat kínálatunkban például gyártó, méret vagy akár minta alapján.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 8Következő
Satch Summer Soul 22 iskolai hátizsák és ingyenes szállítás
61228 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Stil Active Swan diák hátiszák és irattartó ajánkékba(2)
20739 Ft
Elérhetőség: 5 nap
Stil Active Bucket diák hátiszák és irattartó ajánkékba(1)
20158 Ft
Elérhetőség: 5 nap
Satch Pink diák hátiszák
61228 Ft
Raktáron
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.