Hátizsákok felső tagozatosoknak

A felső tagozatosok számára javasolt hátizsákjaink rendszerint két- vagy háromrekeszesek, ezekben kényelmesen elfér a gyermek összes tanszere, ám ha szükséges, akkor a táska jó szolgálatot tesz a szakkörök vagy más szabadidős tevékenységek, esetleg kirándulások során is.
A modern hátizsákok merev, anatómiailag formált hátrésszel rendelkeznek, így kímélik gyermeke gerincét, és elősegítik a helyes testtartást. A táskák vállpántjai állítható hosszúságúak, aljuk vízálló, nagy teherbírásúak.

A megfelelő hátizsák kiválasztása nem kis feladat. A könnyebb keresés érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen válogathat kínálatunkban például gyártó, méret vagy akár minta alapján.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 12Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!