Információk

Hátizsákok felső tagozatosoknak

A felső tagozatosok számára javasolt hátizsákjaink rendszerint két- vagy háromrekeszesek, ezekben kényelmesen elfér a gyermek összes tanszere, ám ha szükséges, akkor a táska jó szolgálatot tesz a szakkörök vagy más szabadidős tevékenységek, esetleg kirándulások során is.
A modern hátizsákok merev, anatómiailag formált hátrésszel rendelkeznek, így kímélik gyermeke gerincét, és elősegítik a helyes testtartást. A táskák vállpántjai állítható hosszúságúak, aljuk vízálló, nagy teherbírásúak.

A megfelelő hátizsák kiválasztása nem kis feladat. A könnyebb keresés érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen válogathat kínálatunkban például gyártó, méret vagy akár minta alapján.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 14Következő

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges