Hátizsákok felső tagozatosoknak

A felső tagozatosok számára javasolt hátizsákjaink rendszerint két- vagy háromrekeszesek, ezekben kényelmesen elfér a gyermek összes tanszere, ám ha szükséges, akkor a táska jó szolgálatot tesz a szakkörök vagy más szabadidős tevékenységek, esetleg kirándulások során is.
A modern iskolai hátizsákok merev, anatómiailag formált hátrésszel rendelkeznek, így kímélik gyermeke gerincét, és elősegítik a helyes testtartást. A táskák vállpántjai állítható hosszúságúak, aljuk vízálló, nagy teherbírásúak.

A legjobb hátizsák kiválasztása nem kis feladat. A könnyebb keresés érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen válogathat kínálatunkban például gyártó, méret vagy akár minta alapján.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 14Következő
Iskolai hátizsák Bagmaster THEORY 20 B
19 983 Ft17 983 Ft
Raktáron
Bagmaster Boston 20 A iskolai hátizsák(4)
28 317 Ft25 483 Ft
Raktáron
Bagmaster FLICK 22 A diák hátizsákSzállítás ingyen(1)
28 167 Ft25 350 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?