Dakine Campus L 33l Painted Canyon iskolatáska, hátizsák

Térfogat:33 l
Gyártó:Dakine

Kapcsolódó termékek

Időtesztelt Iskolai hátizsákokA 33 literes Dakine Campus magas pontszámot kapott az iskolába való visszatérésért. A tágas kialakítás négy különálló rekesszel rendelkezik, köztük egy nagy fő rekesszel párnázott laptop rekesszel, valamint könyvek és iratgyűjtők számára. A praktikus, szigetelt zseb hűvösen tartja az ebédet és a rágcsálnivalókat, míg a zsebek és a rendszerező kombinációja megkönnyíti az iskolai felszerelések megragadását. Az Iskolai hátizsák fiúknak sokféle nyomattal és színben kapható, mindenki ízlésének megfelelően.

• S-ívű hátlap és vállpántok
  • Állítható mellkaspánt
  • Párnázott laptoptok
  • A legtöbb 17 hüvelykes (17" x 12,25") (43,18 cm x 31,12 cm) laptophoz illeszkedik
  • Szervező zseb
  • Fleece zseb a napszemüveghez
  • Higetelt hűtőzseb
  • Oldalhálós zsebek
  • Párnázott alsó panel
  • Méretek: 52 x 33 x 20 cm

Gondoskodás
Ha a Dakine táska beszennyeződik, javasoljuk a kézi mosást enyhe szappannal (például Nikwax Tech Wash), hideg vízzel és puha sörtéjű kefével. Ha a kézi mosás nem segít, használjon elöltöltős mosógépet. Hogy elkerülje a hátizsák összegabalyodását, mosás előtt helyezze párnahuzatba vagy hálózsákba. Mindig használjon hideg vizet, enyhe szappant, és fuss gyengéden. Soha ne fehérítse ki a hátizsákját. Tartsa szárazra meleg, de árnyékos helyen, és tárolás előtt győződjön meg róla, hogy kívül-belül szárazak.

Anyagok
BEGONIA: 600D újrahasznosított vászonszövésű poliészter nyomat- és vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyag.
FEKETE: 600D vászonszövésű poliészter vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyag.
KARAMELL: 600D újrahasznosított poliészter hanga ripstop / 600D újrahasznosított poliészter sima szövés, bluesign® jóváhagyott anyagok.
SZÉN: 900D poliészter hanga sima szövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
CRESCENT FLORAL: 6000D újrahasznosított poliészter sima szövés nyomtatással és vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyaggal.
DARK ASHCROFT CAMO: 600D újrahasznosított poliészter ripstop nyomtatással és vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyag.
DARK ROSE: 600D újrahasznosított sima szövésű poliészter / 600D újrahasznosított poliészter sima szövésű vízlepergető szövésű, bluesign® jóváhagyott anyagok.
DIGITAL TEAL: 400D nylon vízlepergető vászonszövésben / 300D poliészter hanga dobby szövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyagok<. BR>DUSTY MINT: 600D poliészter hanga vászonszövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
EUCALYPTUS FLORAL: 600D újrahasznosított poliészter vászonszövetben, nyomattal és vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyag.
GRAVITY GREY: 200D poliészter + nylon ombre ripstop vízlepergető kezeléssel / 600D poliészter vászonszövésben vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyagok.
GRADE GREY: 300D poliészter hanga vászonszövés vízlepergető kezeléssel / 400D nylon + poliészter hanga vászon szövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyagok.
HIBISCUS TROPICAL: 600D újrahasznosított poliészter vászonszövésben nyomat- és vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
JALOVEC: 510D poliészter hanga vászonszövés vízlepergető kezeléssel , bluesign® által jóváhagyott anyag.
MUDDED MAUVE: 300D újrahasznosított poliészter méhsejt ripstop vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyag.
MULTI QUEST: 600D újrahasznosított poliészter vászonszövésben nyomattal és vízlepergető kezeléssel, bluesign® -jóváhagyott anyag.
NIGHT SKY GEO: 600D pamut + poliészter chambray nyomtatással és vízlepergető kezeléssel / 600D pamut + poliészter vászonkötés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyagok.
NIGHT SKY OXFORD: 420D nylon oxford szövés vízlepergető kezeléssel.
OLIVE ASHCROFT CAMO: 600D újrahasznosított poliészter ripstop nyomat- és vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
VX21: 4 rétegű laminált vitorla nylon ripstop felülettel és vízálló fóliával.

Hasonló termékek