Jégvarázs

Félelmet nem ismerő és örök optimista Anna az útra kel és kíséri a durva hegyi lakó Kristóff-ot és a hűséges rénszarvast Sven-et, hogy megtalálja az Elsa nővért, akit a jeges varázslat bezárt az örök tél az Arendelle királyságba. Az ajánlatban van az ágynemű Jégvarázs, iskolai hátizsák Jégvarázs, tolltartók, füzettartók, uzsonna dobozok, ovis hátizsákok a kedvenc Anna, Elsa és a további kedvenc hősök motívummal.
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.