Jégvarázs

Félelmet nem ismerő és örök optimista Anna az útra kel és kíséri a durva hegyi lakó Kristóff-ot és a hűséges rénszarvast Sven-et, hogy megtalálja az Elsa nővért, akit a jeges varázslat bezárt az örök tél az Arendelle királyságba. Az ajánlatban van az ágynemű Jégvarázs, iskolai hátizsák Jégvarázs, tolltartók, füzettartók, uzsonna dobozok, ovis hátizsákok a kedvenc Anna, Elsa és a további kedvenc hősök motívummal.
Stránka 1 z 5Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek