Iskolatáskák és hátizsákok

Minőségi iskolatáskák és hátizsákok széles választékát kínáljuk Önnek és gyermekének - elsősöknek, alsó vagy felső tagozatosoknak egyaránt. Iskolai szettjeink között is bátran válogathat, ezekben mindent egy helyen megtalál: az iskolatáskák mellé tolltartót, tornazsákot, füzettartókat és egyéb kiegészítőket is kínálunk. A nagyobbaknak válltáskákat és divatos hátizsákokat ajánlunk.

Termékeink többsége merevített, finoman párnázott háttal rendelkezik, amely igazodik gyermeke gerincének formájához. A megfelelő tartás és kényelem érdekében a vállpántok megerősítettek, ezen kívül a táskák mellkaspántokkal is rögzíthetőek (ez egyes termékhez külön megvásárolható), így nem kell félnie, hogy az iskolatáska viselése tönkreteszi gyermeke egészségét. Termékeink egy része fényvisszaverő csíkokkal is felszerelt.

Akció! Egyes hátizsákok mellé ajándékot is adunk és ingyenes kiszállítást biztosítunk!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 42Következő
Hátizsák vagy iskolatáska?
A hátizsákok nem rendelkeznek merev oldalfalakkal, az aljuk megerősített, általában cipzárral zárhatóak (például Topgal és Bagmaster táskák). Ezzel szemben az iskolatáskák formája merev, oldalfalaik megerősítettek, aljuk is merevített, általában csattal zárhatóak (például Herlitz, Stil, Hama táskák). Szintén kedvelt változatok azok, amelyek nem merev formájúak, de aljuk merevített, a rekeszek összecipzározhatóak, és a táska még egy tépőzárral ellátott fedéllel is zárható (például a KartonPP táskák).
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt