Információk

Iskolatáskák és hátizsákok

Minőségi iskolatáskák és hátizsákok széles választékát kínáljuk Önnek és gyermekének - elsősöknek, alsó vagy felső tagozatosoknak egyaránt. Iskolai szettjeink között is bátran válogathat, ezekben mindent egy helyen megtalál: az iskolatáskák mellé tolltartót, tornazsákot, füzettartókat és egyéb kiegészítőket is kínálunk. A nagyobbaknak válltáskákat és divatos hátizsákokat ajánlunk.

Termékeink többsége merevített, finoman párnázott háttal rendelkezik, amely igazodik gyermeke gerincének formájához. A megfelelő tartás és kényelem érdekében a vállpántok megerősítettek, ezen kívül a táskák mellkaspántokkal is rögzíthetőek (ez egyes termékhez külön megvásárolható), így nem kell félnie, hogy az iskolatáska viselése tönkreteszi gyermeke egészségét. Termékeink egy része fényvisszaverő csíkokkal is felszerelt.

Hátizsák vagy iskolatáska?
A hátizsákok nem rendelkeznek merev oldalfalakkal, az aljuk megerősített, általában cipzárral zárhatóak (például Topgal és Bagmaster táskák). Ezzel szemben az iskolatáskák formája merev, oldalfalaik megerősítettek, aljuk is merevített, általában csattal zárhatóak (például Herlitz, Stil, Hama táskák). Szintén kedvelt változatok azok, amelyek nem merev formájúak, de aljuk merevített, a rekeszek összecipzározhatóak, és a táska még egy tépőzárral ellátott fedéllel is zárható (például a KartonPP táskák).

Akció! Egyes hátizsákok mellé ajándékot is adunk és ingyenes kiszállítást biztosítunk!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 42Következő

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges