Információk

Iskolai szettek (iskolatáskák és hátizsákok kiegészítőkkel)

Ahelyett, hogy egyesével szaladgálna a megfelelő iskolatáska, tolltartó és tornazsák után, nézzen körül alábbi termékeink között, ahol mindezt egy szettben megtalálja – egységes stílusban. Némely szett ennél többet is tartalmaz, például pénztárcát vagy füzettartót.
Az iskolai szettek vásárlásával pénzt és időt takaríthat meg: az iskolakezdés előtti nagy bevásárlást pár kattintással elintézheti. A könnyebb tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen kereshet termékeink között például méret, súly vagy szín szerint.

A felkínált szettek nem felelnek meg tökéletesen gyermeke igényeinek? Szerencsére iskolatáskáinkat és a szükséges tanszereket külön-külön is megrendelheti. Webáruházunkban a minták szerinti szűrés is lehetséges, így a megfelelő készletet Ön is egyszerűen összeállíthatja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 10Következő

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges