Iskolai szettek (iskolatáskák és hátizsákok kiegészítőkkel)

Ahelyett, hogy egyesével szaladgálna a megfelelő iskolatáska, tolltartó és tornazsák után, nézzen körül alábbi termékeink között, ahol mindezt egy szettben megtalálja – egységes stílusban. Némely szett ennél többet is tartalmaz, például pénztárcát vagy füzettartót.
Az iskolai szettek vásárlásával pénzt és időt takaríthat meg: az iskolakezdés előtti nagy bevásárlást pár kattintással elintézheti. A könnyebb tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen kereshet termékeink között például méret, súly vagy szín szerint.

A felkínált szettek nem felelnek meg tökéletesen gyermeke igényeinek? Szerencsére iskolatáskáinkat és a szükséges iskolaszereket külön-külön is megrendelheti. Webáruházunkban a minták szerinti szűrés is lehetséges, így a megfelelő készletet Ön is egyszerűen összeállíthatja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 16Következő
Bagmaster LUMI 24 A iskolatáska szett, uzsonnás doboz ingyénSzállítás ingyen
47 567 Ft42 817 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?