Iskolai szettek (iskolatáskák és hátizsákok kiegészítőkkel)

Ahelyett, hogy egyesével szaladgálna a megfelelő iskolatáska, tolltartó és tornazsák után, nézzen körül alábbi termékeink között, ahol mindezt egy szettben megtalálja – egységes stílusban. Némely szett ennél többet is tartalmaz, például pénztárcát vagy füzettartót.
Az iskolai szettek vásárlásával pénzt és időt takaríthat meg: az iskolakezdés előtti nagy bevásárlást pár kattintással elintézheti. A könnyebb tájékozódás érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen kereshet termékeink között például méret, súly vagy szín szerint.

A felkínált szettek nem felelnek meg tökéletesen gyermeke igényeinek? Szerencsére iskolatáskáinkat és a szükséges iskolaszereket külön-külön is megrendelheti. Webáruházunkban a minták szerinti szűrés is lehetséges, így a megfelelő készletet Ön is egyszerűen összeállíthatja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 12Következő
Bagmaster BETA 22 B iskolatáska 3db. készlet
46 678 Ft
Bagmaster BETA 22 B iskolatáska 5db. készlet
52 390 Ft
Bagmaster LUMI 22 B iskolatáska 5db. készlet
48 593 Ft
Bagmaster LUMI 22 B iskolatáska 3db. készlet
42 881 Ft
Bagmaster PRIM 22 A 3db. készlet
43 864 Ft
Bagmaster PRIM 22 A 5db. készlet
48 407 Ft
Bagmaster PRIM 22 D iskolatáska 3db. készlet
48 373 Ft
Bagmaster VEGA 22 A iskolatáska 5db. készlet
46 898 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek