Járművek gyerekeknek

Még a legkisebb gyermekeknek is sok a felesleges energiájuk és mozgásra van szükségük! Nem beszélve arról, hogy bármilyen mozgás elősegíti az egészséges növekedést és helyes életmódbeli szokások elsajátítását. Röviden, amit fiatalon megtanulsz, idősen mintha megtalálnád.
Ezért készítettük el az ugrálók és gyermek járművek kategóriát. A gyermekek gyakorolják a mozgást és a durva motorikus készségeket, melyekre olyan nagy szükségük lesz a későbbiekben testnevelés órákon vagy a szakkörökben.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Kakas hinta fa
24243 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.