Járművek gyerekeknek

Még a legkisebb gyermekeknek is sok a felesleges energiájuk és mozgásra van szükségük! Nem beszélve arról, hogy bármilyen mozgás elősegíti az egészséges növekedést és helyes életmódbeli szokások elsajátítását. Röviden, amit fiatalon megtanulsz, idősen mintha megtalálnád.
Ezért készítettük el az ugrálók és gyermek járművek kategóriát. A gyermekek gyakorolják a mozgást és a durva motorikus készségeket, melyekre olyan nagy szükségük lesz a későbbiekben testnevelés órákon vagy a szakkörökben.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 2Következő
Kakas hinta fa
34200 Ft
Ugráló gumiló piros
6564 Ft
Ugráló gumiló zöld
6564 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.