Járművek gyerekeknek

Még a legkisebb gyermekeknek is sok a felesleges energiájuk és mozgásra van szükségük! Nem beszélve arról, hogy bármilyen mozgás elősegíti az egészséges növekedést és helyes életmódbeli szokások elsajátítását. Röviden, amit fiatalon megtanulsz, idősen mintha megtalálnád.
Ezért készítettük el az ugrálók és gyermek járművek kategóriát. A gyermekek gyakorolják a mozgást és a durva motorikus készségeket, melyekre olyan nagy szükségük lesz a későbbiekben testnevelés órákon vagy a szakkörökben.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
Scooter roller
8730 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek