Gyermek fajátékok

Klasszikus a játékok közt? Gyermekeknek készült fajátékok! Rengeteg generáció nőtt fel rajtuk, és még mindig tudnak újat mutatni. Soha nem fogja megunni, hogy önmaga hozhat létre valamit, sőt, az alkotás során természetes anyagokkal kerülhet kapcsolatba. A modern fajátékok fejlesztik a durva és finommotoros készségeket, a koncentrációt és a memóriát. A gyermekek egyszerűen imádják maguk után húzni az udvaron a fa kacsákat :-) Fából készült játékaink természetesen ártalmatlanok az egészségre.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 7Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.