Logikai és fejlesztő játékok

Tanulás játszva - a tanulás lehető legjobb, nem feltűnő módja. Fejlesztheti a gyermek memóriáját, logikáját, finommotoros készségeit, az egyes érzékeit vagy például tudományos kutatásokat is végezhet. A gyermek észre sem veszi, hogy tanul, és mindemellett még szórakozni is fog. Hát nem ideális kombináció? Az egy játékosnak alkalmas logikai játékok garantálják a gyerekek képességeinek és készségeinek fejlesztését, így a későbbiekben az iskolában gyorsabban és könnyebben fognak tanulni. Az ajándékba adott logikai játékkal mindenkit megörvendeztethet, és biztosan egy hatalmas puszira számíthat értük cserébe gyermekeitől vagy férjétől.
Az olyan tudományágakat, mint a fizika és a kémia, a gyerekek jobban megértik, ha maguk fedezhetik fel a fizika törvényeinek világát, esetleg ha maguk próbálnak meg kristályokat létrehozni. Hozzon létre számukra egy otthoni laboratóriumot!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Hubelino SudokuAKCIÓ
10 786 Ft10 746 Ft
Mozaik Maxi/2 110 db
12 415 Ft
Mágnes Ábécé fa 75 db
6 593 Ft
HUBELINO Rainbow dominókAKCIÓ
10 983 Ft
HUBELINO Számokat tanulunkAKCIÓ
13 525 Ft
ALBI Izzó kristályok
14 220 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek