Plüss játékok

Mi gyermekeink kedvenc és leghálásabb játéka? Természetesen a plüssök! Minden játszószobában és kiságyban megtalálhatók. A kicsik velük alszanak, a nagyok vizsgák vagy versenyek alkalmával talizmánként őrzik őket. Kicsi, nagy, óriási, alvó, Kisvakond, Minnie, Peppa Pig licences, vagy elemre működő plüssre vágyik? Mi például az összes méretű és színű medvét imádjuk. És ha udvariasságból látógatóba megy a főnökéhez, akinek gyerekei vannak...mit érdemes magával vinni?
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 6Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.