Gyerek ágyneműhuzat

Gyermek ágynemű nagy ágyhoz, 140x200 cm-es méretű paplanhuzattal és 70x90 cm-es párnahuzattal.100 % pamutból készült - a kivitel leggyakrabban klasszikus, esetleg pamut szatén, krepp vagy flanel. Herding, Halantex és Jerry Fabrics márkákat kínálunk. A kínálatban széles körben találhatóak állatos motívumok, vagy licenszelt motívumok, mint például Harry Potter, Peppa malac, Bing nyuszi, Mancs őrjárat, LOL, Minecraft, Fortnite, Jégvarázs stb. Új gyermek pizsamák készleten, kellemes pamut alváshoz.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 9Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!