Gyerek ágyneműhuzat

Gyermek ágynemű nagy ágyhoz, 140x200 cm-es méretű paplanhuzattal és 70x90 cm-es párnahuzattal.100 % pamutból készült - a kivitel leggyakrabban klasszikus, esetleg pamut szatén, krepp vagy flanel. Herding, Halantex és Jerry Fabrics márkákat kínálunk. A kínálatban széles körben találhatóak állatos motívumok, vagy licenszelt motívumok, mint például Harry Potter, Peppa malac, Bing nyuszi, Mancs őrjárat, LOL, Minecraft, Fortnite, Jégvarázs stb. Új gyermek pizsamák készleten, kellemes pamut alváshoz.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 11Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?