Iskolaszerek

Tolltartó, füzettartó, színes ceruzák, vízfesték, füzetek, füzetborítók… gyermekének valóban rengeteg apró dologra van szüksége az iskolakezdéshez. Szerencsére nem kell órákon át az üzleteket járnia – nálunk mindent egy helyen megtalál.
Amennyiben Ön nem szívesen vásárol és válogat, ajánljuk figyelmébe iskolai szettjeinket és készleteinket, így a lehető leggyorsabban beszerezheti a szükséges tanszereket.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 53Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt