Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Hama iskolatáskák és hátizsákok

Az ismert német gyártó által gyártott fényűző hátizsákok és a Hama Step by step iskolatáskák kiváló minőségű kidolgozásukkal tűnnek ki. Általában szettekben kaphatók. Anatómiai formázású hátrésszel, számos fényvisszaverő elemmel, mellkasi hevederrel, termo zsebbel és további kiegészítőkkel rendelkeznek. Nagyobb gyermekeknek ajánlottak, általában az egész alsó tagozatot kibírják.
A Baggymax, a Baggymax Trikky és a Fabby termékcsaládok egyszerűbbek és kedvezőbb áron kaphatók. A Hama hástizákok elsősorban formájukkal, a hajtóka kivitelével, valamint záródásukkal különböznek egymástól. A Trikky extrém könnyű (650 g), kisebb termetű gyermekeknek is megfelelő, formáját tekintve a hátizsákra hasonlít. A Hama LIGHT 2 termékcsalád könnyebb (0,9 kg) iskolátskákat kínál.
Igényesebb vásárlóknak a Coocazoo termékcsalád a megfelelő választás. Azonos motívimumú kiegészítők is megvásárolhatók.
A 2020-as év ujdonságai: Step by Step GRADE alsó tagozotosoknak, amelyek 100% PET palackokból készültek, még kis termetű gyermekekhez is kiválóan illeszkednek, az elsősöknek szánt iskolatáska szuper könnyű, súlya csupán 750 g.

2021-es kollekció - tekintse meg a legkeresettebb iskolatáskákat tartalmazó áttekinthető összehasonlításunkat.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 5Következő
Iskolatáska Hama Blue Dog 2db. készlet
22419 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX