Kreatív játékok gyereknek

A gyermekek kreativitása és képzelete nem ismer határokat. Csak rendszeresen támogatni kell. Kreatív játékok nevezetű kategóriánk széles skáláját öleli fel azoknak a tevékenységeknek, amelyeket közösen végezhet gyermekeivel. Nem vesz igénybe sok időt, remekül tud közben relaxálni és sok mókás pillanatot is átélhet. Szeret nyálkát készíteni, hímezni, vagy kedveli az origami hajtogatást? Mi például a homokfestést imádjuk.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 51Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.