Övtáskák

Az övtáskák újra divatba jöttek! Tökéletes divatos kiegészítők, ezzel egyidejűleg minden olyan helyen praktikusnak is bizonyulnak, ahol sok ember tartózkodik, és ahol az iratait, valamint a pénzét is keze ügyében szeretné tartani. Akár a reptéren, a fesztiválon, a vonaton vagy egy hegyi kirándulás során is használhatóak. Kínálatunkban LEGO, Herlitz be.bag, Dakine és egyéb márkák termékeit, valamint licenc motívumokkal kiegészített gyerek övtáskákat is talál. Ezen felül boltunkban iskolába és szabadidőre alkalmas gyerek hátizsákokat, valamint gyerek túrahátizsákokat is talál. A tinédzserek a közkedvelt városi hátozsákokat fogják értékelni.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Övtáska Dakine Black
11 678 Ft
Raktáron
Verdák vesetáska(2)
2 797 Ft
Raktáron
LEGO Signature Brick 1x2 vesetáska - piros(1)
BAAGL vesetáska NASA
6 424 Ft
Vesetáska Satch cross - Mix It
Vesetáska Satch cross - Catch UP
Vesetáska Satch cross - Stay Royal
Vesetáska Satch cross - All Black
Vesetáska Satch cross - Get lost
Vesetáska Satch cross - Move It
Vesetáska Oxybag VioletÁrengedmény
4 714 Ft
Oxybag vesetáska szürkeÁrengedmény(1)
4 714 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek