Füzetek

A füzetek az iskolások alapvető kellékei közé tartoznak. Számos típusú csíkos, sima és kockás füzetet, naplót, jegyzetfüzetet, valamint olyan tipikus termékeket is talál kínálatunkban, mint a szótárfüzetek vagy az iskolai naptár. A termékek közt itatóspapírt és írótömböket is talál. Ha nem ismeri ki magát a füzetek megjelölésében, tanácsadó központunkban megtalálja az ehhez kapcsolódó segítséget.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!