Tanácsadás

• Évente körülbelül 400 olyan gyereket látunk, aki éppen iskolatáskát próbál. Rendszeres veszünk rész olyan képzéseken, amelyeket fizioterapeuták vezetnek.
  • Ennek köszönhetően TUDJUK, kinek milyen táska illik a leginkább.
  • Távolról is tudunk segíteni Önnek.
  • Tanácsadás rovatunkban rendszeresen közlünk olyan cikkeket, amelyekben a leggyakoribb problémákkal foglalkozunk.
  • Mi rendelkezünk a legszélesebb online választékkal, és 25 gyártóval működünk együtt.
  • Olyan videókat is készítünk, amelyek segítségére lesznek a választásban és a döntéshozatalban.

Az elsősöknek szánt iskolatáskák NAGY ÉRTÉKELÉSE – az egyes modellek és márkák összehasonlítása

Az elsősöknek szánt iskolatáskák és hátizsákok egyes modelljeinek és márkáinak összehasonlítása ár, ergonómia, magasság vagy súly alapján. Táblázatainkkal megkönnyítjük a megfelelő táska kiválasztását.

Hogyan válasszunk iskolatáskát elsősöknek

Az első választás teljes tudománynak tűnhet. A különböző paraméterek, a szupermarketek reklámhorgai és a rengeteg választék könnyen összezavarhatja Önt. Ne becsülje azonban alá a vásárlást, és ne vegye természetesnek a szükséges információkat. Végül is gyermekeink egészsége azon kevés dolgok egyike, amelyeken nem érdemes spórolni.

Hogyan válasszunk diák hátizsákot

A diákhátizsák az iskolatáskák külön kategóriája. Hogyan közelítsük meg a vásárlást? Mire figyeljünk, mit ne felejtsünk el és mit részesítsünk előnyben? Egyértelmű útmutatót kínálunk Önnek a helyes választáshoz.

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!