Festékek, kréták, gyurmák, kreatív kellékek

A gyerekek imádják a rajzolást. Ezért találhatóak a kínálatunkban olyan praktikus, törhetetlen ceruzák, sima vagy háromszög alakú markolattal, amellyel a gyermekei bármit le tudnak rajzolni. A ceruzás különböző erősségűek 7 mm-től 10,5 mm-ig. Az igazi művész azonban nem éri be a ceruzákkal. Ezért vannak víz- és tempera festékeink, ecseteink, festékpalettáink, festő kötényeink, műanyag abroszaink az asztalra és biztonsági vizes poharaink.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 12Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.