Festékek, kréták, gyurmák, kreatív kellékek

A gyerekek imádják a rajzolást. Ezért találhatóak a kínálatunkban olyan praktikus, törhetetlen ceruzák, sima vagy háromszög alakú markolattal, amellyel a gyermekei bármit le tudnak rajzolni. A ceruzás különböző erősségűek 7 mm-től 10,5 mm-ig. Az igazi művész azonban nem éri be a ceruzákkal. Ezért vannak víz- és tempera festékeink, ecseteink, festékpalettáink, festő kötényeink, műanyag abroszaink az asztalra és biztonsági vizes poharaink.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 12Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!