Gyermek maszkok

A koronavírus járvány miatt a védőmaszk még egy ideig része lesz a ruházatunknak. Ezért reagálunk szomszédaink, barátaink, az anyukák és az apukák kérésére, és vidám színekben pompázó maszkokat kínálunk. Kínálunk maszkokat a kisebb gyermekek számára fül mögé helyezhető gumival, illetve az idősebb diákok és felnőttek számára is. A maszkokat bármiféle nyereség nélkül értékesítjük.

Kérjük védjék magukat és gyermekeiket. Vigyázzanak a környezetükben élőkre és viseljenek maszkot! Együtt mindenre képesek vagyunk!

Oldal z 0
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?