Játékok

Tudjuk, hogyan szórakoztassuk gyermekeit és hogyan fejlesszük tudásukat egyidejüleg. Kínálatunkban logikai játékok, fejlesztő játékok, társasjátékok és puzzlek széles választéka található. Ideális szórakozási forma hosszú téli estékre vagy esős napokra. Számos kreatív játék közül válogathat - beleértve a gyurmákat, az alkotáshoz szükséges anyagokat, különböző felületekre alkalmas festékeket és filctollakat.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 97Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!