Minőségi hátizsákok diákoknak

Az idősebb iskolásoknak, tizenéveseknek, akik már kinőtték korábbi iskolatáskájukat, diák hátizsákjainkat javasoljuk, amelyek a gyermek megnövekedett testmagasságának megfelelőek. A táskák egy része speciális zsebbel felszerelt, amelyben a laptop is biztonságosan elhelyezhető. A nagyobb diákok rendszerint kevesebb tanszert hordanak magukkal, így kínálatunkban megtalálhatók az ennek megfelelő, egyszerűbb felépítésű, kisebb súlyú hátizsákok is.
A diákok számára a minőség mellett fontos a táska megjelenése és dizájnja is. Egyesek kedvelik a színes, feltűnő táskákat, míg mások a semleges, visszafogott megjelenésűeket részesítik előnyben. Bőséges kínálatunkban mindenki találhat neki tetsző, minőségi darabot. Kínálatunkban az iskolatáskákkal azonos dizájnú iskolaszerek is megtalálhatók.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 10Következő
Satch Happy Confetti 22 iskolai hátizsák és ingyenes szállítás
Satch Summer Soul 22 iskolai hátizsák és ingyenes szállítás
Satch Heartbreaker 22 iskolai hátizsák és ingyenes szállítás
Satch Air Troublemaker iskolai hátizsák
38548 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.