Minőségi hátizsákok diákoknak

Az idősebb iskolásoknak, tizenéveseknek, akik már kinőtték korábbi iskolatáskájukat, diák hátizsákjainkat javasoljuk, amelyek a gyermek megnövekedett testmagasságának megfelelőek. A táskák egy része speciális zsebbel felszerelt, amelyben a laptop is biztonságosan elhelyezhető. A nagyobb diákok rendszerint kevesebb tanszert hordanak magukkal, így kínálatunkban megtalálhatók az ennek megfelelő, egyszerűbb felépítésű, kisebb súlyú hátizsákok is.
A diákok számára a minőség mellett fontos a táska megjelenése és dizájnja is. Egyesek kedvelik a színes, feltűnő táskákat, míg mások a semleges, visszafogott megjelenésűeket részesítik előnyben. Bőséges kínálatunkban mindenki találhat neki tetsző, minőségi darabot.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 12Következő

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.