Minőségi hátizsákok diákoknak

Az idősebb iskolásoknak, tizenéveseknek, akik már kinőtték korábbi iskolatáskájukat, diák hátizsákjainkat javasoljuk, amelyek a gyermek megnövekedett testmagasságának megfelelőek. A táskák egy része speciális zsebbel felszerelt, amelyben a laptop is biztonságosan elhelyezhető. A nagyobb diákok rendszerint kevesebb tanszert hordanak magukkal, így kínálatunkban megtalálhatók az ennek megfelelő, egyszerűbb felépítésű, kisebb súlyú hátizsákok is.
A diákok számára a minőség mellett fontos a táska megjelenése és dizájnja is. Egyesek kedvelik a színes, feltűnő táskákat, míg mások a semleges, visszafogott megjelenésűeket részesítik előnyben. Bőséges kínálatunkban mindenki találhat neki tetsző, minőségi darabot. Kínálatunkban az iskolatáskákkal azonos dizájnú iskolaszerek is megtalálhatók.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 13Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek