Festő kötény gyerekeknek

Nő a gyermeke, mint a gomba, és már kezdi használni az ecsetet és a vízfestéket? Nem szeretné minden egyes festményét követően úgy a mosógépbe dobni a ruháit, hogy titkon reméli, most is kimennek a foltok? Akkor itt az ideje, hogy beszerezzen egy gyermek kötényt festéshez. Nem csak az iskolában, hanem otthoni alkotáshoz is használható.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 4Következő

Praktikus, vízzel egyszerűen kimosható festő kötényeket kínálunk gyerekeknek. Kis festője fantáziája szabadon szárnyalhat, a kötény használatával pedig ruhája is teljesen tiszta marad. Válasszon hagyományos, kötővel ellátott, illetve ujjas kötényeink közül. A minták közt közkedvelt mesefigurákat és gyerek motívumokat is talál. Biztosan megéri kötényt vásárolni.

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.