Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Festő kötény gyerekeknek

Nő a gyermeke, mint a gomba, és már kezdi használni az ecsetet és a vízfestéket? Nem szeretné minden egyes festményét követően úgy a mosógépbe dobni a ruháit, hogy titkon reméli, most is kimennek a foltok? Akkor itt az ideje, hogy beszerezzen egy gyermek kötényt festéshez. Nem csak az iskolában, hanem otthoni alkotáshoz is használható.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 4Következő

Praktikus, vízzel egyszerűen kimosható festő kötényeket kínálunk gyerekeknek. Kis festője fantáziája szabadon szárnyalhat, a kötény használatával pedig ruhája is teljesen tiszta marad. Válasszon hagyományos, kötővel ellátott, illetve ujjas kötényeink közül. A minták közt közkedvelt mesefigurákat és gyerek motívumokat is talál. Biztosan megéri kötényt vásárolni.

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX