Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Festő kötény gyerekeknek

Nő a gyermeke, mint a gomba, és már kezdi használni az ecsetet és a vízfestéket? Nem szeretné minden egyes festményét követően úgy a mosógépbe dobni a ruháit, hogy titkon reméli, most is kimennek a foltok? Akkor itt az ideje, hogy beszerezzen egy gyermek kötényt festéshez. Nem csak az iskolában, hanem otthoni alkotáshoz is használható.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 6Következő

Praktikus, vízzel egyszerűen kimosható festő kötényeket kínálunk gyerekeknek. Kis festője fantáziája szabadon szárnyalhat, a kötény használatával pedig ruhája is teljesen tiszta marad. Válasszon hagyományos, kötővel ellátott, illetve ujjas kötényeink közül. A minták közt közkedvelt mesefigurákat és gyerek motívumokat is talál. Biztosan megéri kötényt vásárolni.

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

20.03.

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

MenuX

InformaceX