Tolltartók

Klasszikus egyszintes, kétemeletes vagy esetleg háromemeletes tolltartót keres? Az alábbi kategóriákban könnyen eligazodhat. Tekintse meg töltött tolltartóinkat is, melyek kihajtható füleit jó minőségű írószerekkel és további kiegészítőkkel töltöttük fel. A megtöltött tolltartó kiváló választás iskolakezdéshez.
Széles választékunkban mindenféle mintát és motívumot megtalál, legyen az népszerű mesefigura vagy gyermeke kedvenc állata. Az iskolakezdéshez megrendelt iskolatáskához is könnyen választhat hozzáillő tolltartót, ehhez egy kattintással beállíthatja a megfelelő szűrőt. A modelleket akár fiúknak vagy lányoknak szóló minta szerint is leválogathatja.
Az egyszerű hengeres tolltartóinkat ezen az oldalon találja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 34Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?