Tolltartók

Klasszikus egyszintes, kétemeletes vagy esetleg háromemeletes tolltartót keres? Az alábbi kategóriákban könnyen eligazodhat. Tekintse meg töltött tolltartóinkat is, melyek kihajtható füleit jó minőségű írószerekkel és további kiegészítőkkel töltöttük fel.
Széles választékunkban mindenféle mintát és motívumot megtalál, legyen az népszerű mesefigura vagy gyermeke kedvenc állata. A megrendelt iskolatáskához is könnyen választhat hozzáillő tolltartót, ehhez egy kattintással beállíthatja a megfelelő szűrőt. A modelleket akár fiúknak vagy lányoknak szóló minta szerint is leválogathatja.
Az egyszerű hengeres tolltartóinkat ezen az oldalon találja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 15Következő

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.