Információk

Tolltartók

Klasszikus egyszintes, kétemeletes vagy esetleg háromemeletes tolltartót keres? Az alábbi kategóriákban könnyen eligazodhat. Tekintse meg töltött tolltartóinkat is, melyek kihajtható füleit jó minőségű írószerekkel és további kiegészítőkkel töltöttük fel.
Széles választékunkban mindenféle mintát és motívumot megtalál, legyen az népszerű mesefigura vagy gyermeke kedvenc állata. A megrendelt iskolatáskához is könnyen választhat hozzáillő tolltartót, ehhez egy kattintással beállíthatja a megfelelő szűrőt. A modelleket akár fiúknak vagy lányoknak szóló minta szerint is leválogathatja.
Az egyszerű hengeres tolltartóinkat ezen az oldalon találja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 18Következő

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges