Licenc termékek

Itt választhat a legkedveltebb gyermekkori történetekből, gyerekek sorozatából, mese kedvenc hősök mint például a Hello Kitty, az autók, a Vakond, a Pókember, hercegnők, Micimackó, a Pokémon, valamint az állatok vagy a dinoszauruszok. Ezekben a kategóriákban választhat a gyermek ruházat, az iskolai táskák, a gyermek ágynemű között, és tovább osztja az egyes licenc motívumokat.

Stránka 1 z 25Következő
Jégvarázs tolltartó
3095 Ft
2 napon belül
Jégvarázs III. tornazsák
2149 Ft
2 napon belül
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt