Hengeres tolltartó

A hengeres tolltartók kiváló kiegészítői a hagyományos tolltartóknak, olló, ragasztó és további olyan iskolaszerek tárolására alkalmasak, amelyek már nem férnek el a hagyományos tolltartóban. Fiúknak, lányoknak és diákoknak szánt hengeres tolltartókat is kínálunk, amelyeket vidám gyerek minták, közkedvelt filmes vagy grafikai karakterek díszítenek. Kínálatunkban számos formájú, méretű és márkájú termék található. A választás csupán Önön és az ízlésén múlik. A motívumok közt megtalálható a Mancs őrjárat, a Jégvarázs, valamint a még mindig közkedvelt Pókember is.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 5Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!