Építőjátékok gyerekeknek

A gyerekek szeretik az olyan játékokat, amelyeknél kifejezhetik fantáziájukat és saját véleményüket. Az építőjátékok lehetőséget kínálnak erre. A kisebb gyerekek egy egész várost képesek felépíteni kockákból, míg az idősebbek a bonyolultabb építőjátékok műszaki fejlettségét értékelik. Mi kedveljük az olyan hagyományos építőjátékokat, amelyekkel mi is játszottunk gyerekként, azonban az olyan új, fejlett játékok is kedvünkre vannak, mint a mágneses építőkészlet, amelyet saját gyermekeinkkel is tesztelünk. És a tippünk? A golyópályák nagyszerű találmányok! Az gyerekek órákon át képesek játszani velük, kacagnak és vidáman ugrálnak körülöttük!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 5Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.