Információk

Gurulós iskolatáskák

Az iskolatáskák és hátizsákok speciális csoportját alkotják a gurulós táskák. Ezek elsősorban – felépítésükből adódóan és nagyobb tömegükre való tekintettel – a kihúzható fogó segítségével a beépített kerekeken húzhatóak, de szükség esetén háton való viselésre is alkalmasak. A vállpántok legtöbb esetben rejtettek. Amennyiben szükséges, a kerekek eltakarhatók, így megelőzhető, hogy azok összepiszkolják a hátat.
Gurulós iskolatáskáink izgalmas, nem mindennapi megjelenésükkel tűnnek ki, főként a felső tagozatos és idősebb tanulók igényeihez igazodva. Néhány motívum a kisebb diákok tetszését is elnyerheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges