Információk

Gurulós iskolatáskák

Az iskolatáskák és hátizsákok speciális csoportját alkotják a gurulós táskák. Ezek elsősorban – felépítésükből adódóan és nagyobb tömegükre való tekintettel – a kihúzható fogó segítségével a beépített kerekeken húzhatóak, de szükség esetén háton való viselésre is alkalmasak. A vállpántok legtöbb esetben rejtettek. Amennyiben szükséges, a kerekek eltakarhatók, így megelőzhető, hogy azok összepiszkolják a hátat.
Gurulós iskolatáskáink izgalmas, nem mindennapi megjelenésükkel tűnnek ki, főként a felső tagozatos és idősebb tanulók igényeihez igazodva. Néhány motívum a kisebb diákok tetszését is elnyerheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges