Gurulós iskolatáskák

Az iskolatáskák és hátizsákok speciális csoportját alkotják a gurulós táskák. Ezek elsősorban – felépítésükből adódóan és nagyobb tömegükre való tekintettel – a kihúzható fogó segítségével a beépített kerekeken húzhatóak, de szükség esetén háton való viselésre is alkalmasak. A vállpántok legtöbb esetben rejtettek. Amennyiben szükséges, a kerekek eltakarhatók, így megelőzhető, hogy azok összepiszkolják a hátat.
Gurulós iskolatáskáink izgalmas, nem mindennapi megjelenésükkel tűnnek ki, főként a felső tagozatos és idősebb tanulók igényeihez igazodva. Néhány motívum a kisebb diákok tetszését is elnyerheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!