Gurulós iskolatáskák

Az iskolatáskák és hátizsákok speciális csoportját alkotják a gurulós táskák. Ezek elsősorban – felépítésükből adódóan és nagyobb tömegükre való tekintettel – a kihúzható fogó segítségével a beépített kerekeken húzhatóak, de szükség esetén háton való viselésre is alkalmasak. A vállpántok legtöbb esetben rejtettek. Amennyiben szükséges, a kerekek eltakarhatók, így megelőzhető, hogy azok összepiszkolják a hátat.
Gurulós iskolatáskáink izgalmas, nem mindennapi megjelenésükkel tűnnek ki, főként a felső tagozatos és idősebb tanulók igényeihez igazodva. Néhány motívum a kisebb diákok tetszését is elnyerheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában