Hűségprogram

Szeret nálunk vásárolni? Van egy jutalmunk az Ön számára!
Nem kell pontokat gyűjtenie, és nem kap tőlünk felesleges ajándékokat sem.
Jutalmul a következő vásárlásakor kedvezményt kap.

Hogyan működik a hűségprogramunk?
  • A hűségprogram a regisztrált és bejelentkezett vásárlókra érvényes.
  • A webáruházban az elmúlt 14 hónapban történt vásárlásait összeadjuk.
  • Ha ebben az időszakban 48.000 Ft feletti rendelést ad le, akkor automatikusan 2 % kedvezményt adunk Önnek a következő vásárlásából.
  • 95000 Ft feletti rendelési érték esetén 5% kedvezményt adunk a következő vásárlásra.
  • A kedvezmény automatikusan megjelenik a kosár jobb felső sarkában a következő rendelésnél.
  • A hűségkedvezmény összegét a webáruházban található termékek aktuális árából számoljuk ki.

Oldal z 0
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!