Válltáskák

Kényelmesek, átláthatóak, modernek.

Éppen ezért gyermeke nagyon fogja kedvelni őket. Ha már ráunt a klasszikus iskolatáskákra és hátizsákokra, akkor a válltáska ideális választás. Nemcsak az iskolába, de különórákra vagy a könyvtárba is hordható. A főrekeszben mindig van annyi hely, amennyire éppen szükség van, akár könyvekről, A4-es füzetekről, laptopról vagy tabletről legyen szó.

És ez még nem minden. A modern válltáskák oldalzsebekkel is rendelkeznek, ahová egyszerűen elhelyezhetők az írószerek, mobiltelefon és más apróságok. A vállpánt hossza természetesen állítható, így a táska sok-sok éven keresztül szolgálhatja tulajdonosát.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.