Információk

Válltáskák

Kényelmesek, átláthatóak, modernek.

Éppen ezért gyermeke nagyon fogja kedvelni őket. Ha már ráunt a klasszikus iskolatáskákra és hátizsákokra, akkor a válltáska ideális választás. Nemcsak az iskolába, de különórákra vagy a könyvtárba is hordható. A főrekeszben mindig van annyi hely, amennyire éppen szükség van, akár könyvekről, A4-es füzetekről, laptopról vagy tabletről legyen szó.

És ez még nem minden. A modern válltáskák oldalzsebekkel is rendelkeznek, ahová egyszerűen elhelyezhetők az írószerek, mobiltelefon és más apróságok. A vállpánt hossza természetesen állítható, így a táska sok-sok éven keresztül szolgálhatja tulajdonosát.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges