Hátizsákok 3. és 4. osztályosoknak

Weboldalunkban a 3., 4. és 5. osztályos iskolai hátizsákokat "második hátizsáknak" nevezzük. Olyan gyermekek számára alkalmasak, akik már kinőtték iskolatáskájukat, vagy egyszerűen csak szeretnének hátizsákot, mint nagyobb osztálytársaik. Az iskolatáska lányoknak és iskolatáska fiúknak motívumainak széles választéka található. Minden modellnél megtalálja a méretére vonatkozó információkat, így gyermeke szerint választhat. Szűkítheti a választékot szűrőnkkel.

Az elsősöknek szánt táskákhoz hasonlóan itt is elengedhetetlen a jó minőségű feldolgozás és a hát anatómiai kialakítása. Többnyire két- vagy háromkamrásak, kellően széles, párnázott és állítható hosszúságú pántokkal rendelkeznek. Az alja vagy lábakkal van ellátva, vagy általában megerősített, így nem csak a szennyeződés ellen védi a táskát, hanem növeli a stabilitást is.
Egyénileg vagy szettben kínáljuk, és választhat hozzájuk más kapcsolódó tanszereket is.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 10Következő
Iskolatáska Bagmaster PORTO 24 ASzállítás ingyen
34 833 Ft31 350 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster PORTO 22 A iskolatáskaSzállítás ingyen(1)
31 500 Ft28 350 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster PORTO 22 C iskolatáska, key holder ajándékbaSzállítás ingyen(1)
34 833 Ft31 350 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster ALFA 21 C iskolai hátizsák
33 317 Ft29 983 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster ALFA 21 A iskolai hátizsákSzállítás ingyen(7)
33 167 Ft29 850 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster NINY 21 A iskola táska
26 650 Ft23 983 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Bagmaster Lumi 21 A iskolai hátizsák
32 483 Ft29 233 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Iskolatáska Bagmaster ALFA 20 A(1)
33 317 Ft29 983 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Az elsősök iskolatáskáihoz hasonlóan, ezeknél a modelleknél is nagyon fontos a minőségi kialakítás és az ergonomikus, a gyermek hátához anatómiailag illeszkedő felépítés. A hátizsákok általában két- vagy háromrekeszesek, széles, párnázott vállpántokkal rendelkeznek, amelyek állítható hosszúságúak. Aljuk vagy lábakkal felszerelt, vagy pedig merevített – ez nem csak a szennyeződésektől védi a táskát, hanem növeli annak stabilitását is.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

27.06.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

MenuX

InformaceX