Információk

Hátizsákok 3. és 4. osztályosoknak

Következő hátizsákjainkat azoknak az alsós gyerekeknek ajánljuk, akik már kinőtték első iskolatáskájukat. Kínálatunkban rengeteg minta és dizájn között válogathat kisfiúk és kislányok számára egyaránt. Minden egyes terméknél feltüntetésre került annak pontos mérete, így könnyedén kiválaszthatja a gyermeke számára megfelelőt. A keresést megkönnyítheti szűrőink használatával.

Az elsősök iskolatáskáihoz hasonlóan, ezeknél a modelleknél is nagyon fontos a minőségi kialakítás és az ergonomikus, a gyermek hátához anatómiailag illeszkedő felépítés. A hátizsákok általában két- vagy háromrekeszesek, széles, párnázott vállpántokkal rendelkeznek, amelyek állítható hosszúságúak. Aljuk vagy lábakkal felszerelt, vagy pedig merevített – ez nem csak a szennyeződésektől védi a táskát, hanem növeli annak stabilitását is.

Hátizsákjainkat önállóan vagy szettben is kínáljuk, emellett hatalmas választékunkból a szükséges tanszereket is könnyedén beszerezheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 8Következő

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges