Hátizsákok 3. és 4. osztályosoknak

Következő hátizsákjainkat azoknak az alsós gyerekeknek ajánljuk, akik már kinőtték első iskolatáskájukat. Kínálatunkban rengeteg minta és dizájn között válogathat kisfiúk és kislányok számára egyaránt. Minden egyes terméknél feltüntetésre került annak pontos mérete, így könnyedén kiválaszthatja a gyermeke számára megfelelőt. A keresést megkönnyítheti szűrőink használatával.

Hátizsákjainkat önállóan vagy szettben is kínáljuk, emellett hatalmas választékunkból a szükséges tanszereket is könnyedén beszerezheti.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 8Következő
Stil Alfa Yolk iskolai hátizsák és irattartó ajándékbaAjándék
17554 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Stil Alfa Maroon iskolai hátizsák és irattartó ajándékbaAjándék
17554 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Az elsősök iskolatáskáihoz hasonlóan, ezeknél a modelleknél is nagyon fontos a minőségi kialakítás és az ergonomikus, a gyermek hátához anatómiailag illeszkedő felépítés. A hátizsákok általában két- vagy háromrekeszesek, széles, párnázott vállpántokkal rendelkeznek, amelyek állítható hosszúságúak. Aljuk vagy lábakkal felszerelt, vagy pedig merevített – ez nem csak a szennyeződésektől védi a táskát, hanem növeli annak stabilitását is.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek