Gyermek szabadidős táskák és hátizsákok

Kirándulásra vagy városnézésre készülnek gyermekével, de nincs mibe pakolni a szükséges dolgokat? Akkor a legjobb helyen keresgél. Gyermek hátizsákjaink, a legkisebbeknek való táskáink kifejezetten a szabadidős, outdoor tevékenységekhez kerültek kifejlesztésre. Amennyiben a túrázás és a hegymászás iránt vonzódnak, javasoljuk a cseh Boll márkát. A Bagmaster, Topgal, Hama és Belmil márkák terén is széles választékkal rendelkezünk. A kislányok bizonyára rajongani fognak például a Jégvarázsos motívumok iránt, a fiúk pedig értékelni fogják a traktoros vagy Star Wars-os hátizsákokat.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 16Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek