Játékok lányoknak

Rengeteg olyan játék létezik, amely fiúknak és lányoknak egyaránt megfelelő. A lányok is játszanak néha autóval, azonban a rózsaszín és piros színeket inkább ők részesítik előnyben. Amikor néhány osztálytárs a környékről Önöknél találkozik, akkor bármi megtörténhet! A lányok fantáziája határtalan. Egy pillanaton belül a boltban, a fodrászánál vagy egy teadélutánon találhatja magát! Éppen ezért a Játék lányoknak kategóriában lányoknak alkalmas játékokat talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 9Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!