Gyerek póló

Ebben a kategóriában fiúknak és lányoknak szánt kiváló minőségű rövid ujjú pólókat, valamint hosszú ujjú gyerek pólókat talál 98 - 164 méretben. A  gyermek ruházat rendszerint pamutból készült, amely rendkívül kényelmes viseletet biztosít.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 2Következő
Fiúk póló Bettymode YOUNG rövid ujjú
4691 Ft
Fiú póló Bettymode USG rövid ujjú
3055 Ft
Fiú póló Bettymode GITÁROK rövid ujjú
6491 Ft
Gyerek póló Bettymode FLOWER rövid ujjú
2873 Ft
Lány póló Bettymode MOMENTS rövid ujjú
6764 Ft
Gyerek póló Bettymode HEART rövid ujjú
2145 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kínálatunkban számos színváltozatban pompázó pólót talál, amelyek olyan licenc motívumokkal díszítettek, mint a Verdák, a Hello Kitty, a Jégvarázs, a Star Wars, a Peppa Pig, a Mancs őrjárat, ezen felül állatkás motívumokkal díszített - cicás, kutyás és lovas - termékeket is talál nálunk.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.