Gyermek hátizsákok

Bőséges kínálatunkból óvodás, illetve idősebb gyermekének is választhat megfelelő szabadidős hátizsákot. A táskák kirándulások, utazások vagy egyéb szabadidős tevékenységek során jó szolgálatot tesznek. A gyermeknek tervezett hátizsákok igen könnyűek és kényelmesek, nem terhelik a hátgerincet, így a hosszabb gyalogtúrák sem jelentenek problémát a kis kirándulóknak.

A gyermekek számára igen fontos a hátizsák megjelenése. Kínálatunkban megtalálja a legkedveltebb motívumokat, így például a Jégvarázs, Transformers, Csillagok háborúja, Angry Birds vagy hercegnők figuráival díszített modelleket. A kicsik körében népszerűek az állatos, virágos vagy autós minták is. Bármilyen vágya is legyen gyermekének – oldalainkon biztosan talál olyat, ami boldoggá teszi majd.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 9Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek