Információk

Gyermek hátizsákok

Bőséges kínálatunkból óvodás, illetve idősebb gyermekének is választhat megfelelő szabadidős hátizsákot. A táskák kirándulások, utazások vagy egyéb szabadidős tevékenységek során jó szolgálatot tesznek. A gyermeknek tervezett hátizsákok igen könnyűek és kényelmesek, nem terhelik a hátgerincet, így a hosszabb gyalogtúrák sem jelentenek problémát a kis kirándulóknak.

A gyermekek számára igen fontos a hátizsák megjelenése. Kínálatunkban megtalálja a legkedveltebb motívumokat, így például a Jégvarázs, Transformers, Csillagok háborúja, Angry Birds vagy hercegnők figuráival díszített modelleket. A kicsik körében népszerűek az állatos, virágos vagy autós minták is. Bármilyen vágya is legyen gyermekének – oldalainkon biztosan talál olyat, ami boldoggá teszi majd.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 5Következő

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges