Stílusos városi hátizsákok gyerekeknek és fiataloknak

Egyre népszerűbbek a városi hátizsákok, melyeket nem csak a fiatal diákok hordanak szívesen, hanem például a gyerekeiket az iskolába kísérő anyukák vagy a városnéző turisták is. Kínálatunkban egyaránt megtalálhatók az elegáns megjelenésű hátizsákok, a tinédzserek által kedvelt, fiatalos motívumú táskák, illetve a nőiesebb modellek is, a márkákat tekintve pedig a Dakine, Bagmaster, Herlitz, Boll és Topgal gyártók termékeiből válogathatnak az érdeklődők. A modellek egy része ideális lehet az üzletemberek számára is, mivel számos hátizsák rendelkezik párnázott zsebbel a notebook, tablet, mobiltelefon és további elektronikus eszközök biztonságos elhelyezésére.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 6Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!