Stílusos városi hátizsákok gyerekeknek és fiataloknak

Egyre népszerűbbek a városi hátizsákok, melyeket nem csak a fiatal diákok hordanak szívesen, hanem például a gyerekeiket az iskolába kísérő anyukák vagy a városnéző turisták is. Kínálatunkban egyaránt megtalálhatók az elegáns megjelenésű hátizsákok, a tinédzserek által kedvelt, fiatalos motívumú táskák, illetve a nőiesebb modellek is, a márkákat tekintve pedig a Dakine, Bagmaster, Herlitz, Boll és Topgal gyártók termékeiből válogathatnak az érdeklődők. A modellek egy része ideális lehet az üzletemberek számára is, mivel számos hátizsák rendelkezik párnázott zsebbel a notebook, tablet, mobiltelefon és további elektronikus eszközök biztonságos elhelyezésére.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 4Következő
Bagmaster ORI 9 A diák hátizsákAjándék
16 932 Ft15 237 Ft
Fekete hátizsák CAT Millennial Classic Benji
19 136 Ft
CAT Millennial Classic Benji hátizsák
19 136 Ft
Satch - Pure Jade Green hátiszákAjándék
25 407 Ft
Satch Fly - Pure Coral hátiszákAjándék
25 407 Ft
CAT B.Holt laptop hátizsák - fekete
26 254 Ft
OXY Runner Yellow hátizsákAjándék
15 237 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!