Stílusos városi hátizsákok gyerekeknek és fiataloknak

Egyre népszerűbbek a városi hátizsákok, melyeket nem csak a fiatal diákok hordanak szívesen, hanem például a gyerekeiket az iskolába kísérő anyukák vagy a városnéző turisták is. Kínálatunkban egyaránt megtalálhatók az elegáns megjelenésű hátizsákok, a tinédzserek által kedvelt, fiatalos motívumú táskák, illetve a nőiesebb modellek is, a márkákat tekintve pedig a Dakine, Bagmaster, Herlitz, Boll és Topgal gyártók termékeiből válogathatnak az érdeklődők. A modellek egy része ideális lehet az üzletemberek számára is, mivel számos hátizsák rendelkezik párnázott zsebbel a notebook, tablet, mobiltelefon és további elektronikus eszközök biztonságos elhelyezésére.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 5Következő
Bagmaster ORI 9 A diák hátizsák
16 650 Ft14 983 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Diák hátizsák Bagmaster DIGITAL 7 AÁrengedmény(1)
16 650 Ft14 983 Ft
Fekete hátizsák CAT Millennial Classic Benji
18 817 Ft
CAT Millennial Classic Benji hátizsák
18 817 Ft
Satch - Pure Jade Green hátiszák
24 983 Ft
Satch Fly - Pure Coral hátiszák
24 983 Ft
CAT B.Holt laptop hátizsák - fekete
25 817 Ft
OXY Runner Yellow hátizsák
14 983 Ft
Raktáron
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?