Mickey Mouse

Mickey Mouse és Minnie Mouse a legismertebb rajzolt figurák Walt Disney-től. A gyerekek először 1928-ban pillanthatták meg őket a filmvásznon. Azóta hatalmas mennyiségű rajzfilm készült ezekkel a hősökkel és barátaikkal. Webáruházunkban Minnie vagy Mickey egér motívumával díszített iskolaszereket vagy ágyneműhuzatokat, fürdőlepedőket, valamint párnákat is vásárolhat.
Oldal 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.