Lego

A LEGO megnevezés hallatán sokan a közkedvelt kockákra, a Lego figurákra, az építőkészletekre vagy szettekre gondolnak. Kínálatunkban az iskolásoknak szánt Lego iskolatáskákat, valamint City motívummal díszített szetteket talál - tűzoltó, Ninjago, Nexo Knights vagy Friends és Stars. Ezen felül olyan iskolaszerek közül válogathat, mint a legendás kocka rajongóinak szánt uzsonnás doboz vagy szett (uzsonnás doboz és kulacs), amelyek a Friends, Nexo knights vagy Ninjago mintákban díszelegnek, esetleg a zselés toll minifigurával, színes ceruzák és szövegkiemelők. Kínálatunkban ezzel a motívummal díszített, szabadidős tevékenységekhez alkalmas hátizsákot is talál. A tárolódoboz, a polc és az ágyneműhuzat pedig biztosan hasznos kiegészítői lesznek a gyerekszobának.
Oldal 1 z 10Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.