Minnie Mouse

Minnie Mouse, vagy röviden csupán Minnie egy animációs karakter Mickey Mouse, tehát Mickey egér világából, Walt Disney műhelyéből. Eredetileg maga Walt Disney szinkronizálta, már több, mint 90 éves! Az évek azonban mit sem változtattak népszerűségén és szépségén. Kínálatunkban a közkedvelt motívummal díszített puzzlet, ágyneműhuzatot, gyerek fürdőlepedőket, valamint Minnie iskolaszereket is talál.
Oldal 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?