Minnie Mouse

Minnie Mouse, vagy röviden csupán Minnie egy animációs karakter Mickey Mouse, tehát Mickey egér világából, Walt Disney műhelyéből. Eredetileg maga Walt Disney szinkronizálta, már több, mint 90 éves! Az évek azonban mit sem változtattak népszerűségén és szépségén. Kínálatunkban a közkedvelt motívummal díszített puzzlet, ágyneműhuzatot, gyerek fürdőlepedőket, valamint Minnie iskolaszereket is talál.
Oldal 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.