Kreatív készlet

A kreatív készlet gyerekeknek tökéletes ajándék születésnapra és karácsonyra. Támogatja a gyermekek fejlődését, kreativitását, esztétikai érzékét, kézügyességét. A gyerekek készítés közben gyakorolják a finommotorikát, az eredményre koncentrálnak és élvezik a kreatív munkát. Alkotásuk eredményeként feldíszíthetik szobájukat, vagy ajándékba is adhatják a terméket.
A tokban található művészet nemcsak a gyerekeknek, hanem a tizenéveseknek és a felnőtteknek is örömet okoz. Különböző méretben és kivitelben kaphatók. Nagy készletek fadobozban, kisebb készletek kezdő festőknek licencelt kivitelben, mint például Harry Potter, Mancs őrjárat Peppa malac vagy LOL Surprise műanyag csomagolásban. Spokey kreatív művészeti készlet praktikus festőállvánnyal, nem csak utazáshoz alkalmas.

A kislányokat le fogja nyűgözni a francia Djeco cég karkötő- és ékszerkészítő készlete, origami, gyönyörű és változatos kreatív készletei. Előszeretettel foglalkozik a szappanok és gyertyák gyártásával.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek