Batman

A gyerekek és a felnőttek is imádják Batmant! Egy szupererővel rendelkező szuperhősről van szó. Csupán néhány technikai találmánya, denevér jelmeze, sok pénze, valamint rengeteg motivációja van arra, hogy a legerősebb ellenségeit is legyőzze. Polgári neve Bruce Wayne, kimutatja érzelmeit, megvannak a maga gyenge pontjai, mindezek ellenére nem adja fel célját! Szeretteinek a közkedvelt motívummal díszített ágyneműhuzatot és írószereket is vásárolhat. Kínálatunkban Pókember licenc termékeket is talál.
Oldal 1 z 1
BAAGL Batman Sonic black tornazsák
2273 Ft
A4-es füzettartó BAAGL Batman
2855 Ft
Joker ágyneműhuzatAKCIÓ
Raktáron
Halantex sziluett ágyneműhuzat
Halantex Batman Hero ágyneműhuzat
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.